Chris de Vlieger & Klazien van Bergen overleden

Chris de Vlieger

Tot ons leedwezen moeten we melden dat ons lid Chris de Vlieger is overleden.

Chris was een bekende verschijning binnen onze vereniging. Onder andere op de haven Oostwatering waar hij ligplaats innam met zijn boot Bintang, en waar hij ook deel uitmaakte van werkploeg. Maar ook zullen vele leden hem herinneren uit het clubblad door zijn artikelen “Staigerpraot.”

Chris had vele jaren zitting in de redactie waar hij daarnaast de interviews verzorgde.

Chris werd 77 jaar.

4 van Chris zijn Staigerpraot zijn hier te lezen.

Klazien van Bergen

Op 31 juli is overleden Klazien van Bergen. Klazien was de echtgenote van ons overleden erelid Wim van Bergen, die vanaf de oprichting betrokken was bij onze vereniging. Hij was van 1961 tot november 1978 secretaris van W.V. Arne. Klazien bleef na het overlijden van Wim betrokken bij de vereniging. Zo was ze een graag geziene gast in de Kemel en was altijd in voor een praatje.

Klazien werd 93 jaar.


WV Arne      


De haven Cleanup

Af en toe maken wij, als havenmeesters bijzondere dingen mee. Vandaag was weer zo’n dag. Twee jonge gastjes, ik schat ze rond de 10 jaar oud, kwamen bij het Havenkantoor van Middelburg een
vuilniszak vragen. Met z’n tweeën hebben ze de hele haven schoongemaakt en opgeruimd in hun Zodiacje. Chapeau voor deze jonge heren, daar kunnen we met z’n allen een voorbeeld aan nemen!Wind- en stormwaarschuwingen voor kust en ruime binnenwateren
Wind- en stormwaarschuwingen voor de Noordzeedistricten
Meteox.com
Stichting Commissie Watersport Opleidingen

Jeugdzeilen WV Arne werkt samen met zeilschool "Het Veerse Gat"

Zeilschool Het Veerse Gat

KNRM nieuws

Nieuws Kustwacht Nederland

Watersportverbond
Varen doe je samen
Waterrecreatie Nederland
Waterschap Scheldestromen
Jachtwerf Oostwatering
Restaurant Fine Veere
Watersport Vereniging Arne - Sfeer foto's
Watersport Vereniging Arne - Sfeer foto's
Watersport Vereniging Arne - Sfeer foto's
Watersport Vereniging Arne - Sfeer foto's

WV Arne!

Op de hoogte blijven van Watersport vereniging Arne

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.