Erevoorzitter Jan Don overleden

Op 27 november is overleden onze erevoorzitter Jan Don.
Jan is 91 jaar geworden.
Met respect denken we terug aan zijn verdiensten voor onze vereniging. In 1974 werd hij vice-voorzitter, waarna hij een jaar later het voorzitterschap op zich nam, tot 1990. Een paar jaar later was hij nog even voorzitter ad interim.
Jan stond bekend als een doortastend persoon die wist waar hij het over had.
Onder zijn bezielende leiding voerde het bestuur de onderhandelingen inzake de overname van de haven Oostwatering. Zijn inspanningen werden bekroond in 1984 toen Arne het erfpachtrecht verkreeg van onze haven aan het Veerse Meer.
Dit was slechts één van de hoogtepunten in zijn carrière voor onze vereniging. Met grote vakkundigheid en toewijding heeft hij een grote bijdrage geleverd aan het welzijn van W.V. Arne. Voor het vele goede werk dat hij gedurende lange tijd in het belang van onze vereniging heeft gedaan zullen wij hem steeds met dankbaarheid herinneren.

We wensen zijn vrouw Hankie en zijn (klein)kinderen sterkte

Watersport Vereniging Arne - Sfeer foto's
Watersport Vereniging Arne - Sfeer foto's
Watersport Vereniging Arne - Sfeer foto's
Watersport Vereniging Arne - Sfeer foto's

WV Arne!

Op de hoogte blijven van Watersport vereniging Arne

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.